Lisans

SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ 

   

1. Bu bir  FREEWARE yazılımdır.

2. Yazılımın yapımcısı ve telif hakkı sahibi, İlhami MUZ'dur. Lisans sağlayıcı ve yeniden üretim, dağıtım, yazılımı herhangi bir biçimde herkese açma ve dünya çapında özel kullanım haklarını sağlayan, By_Changa Kayseri / Türkiye.

3. Lisans, kullanan kişilere orijinal eserden alıntı yaptıkları sürece, eserinizi dağıtma, karıştırma, ince ayar yapma, ya da üzerine çalışma haklarını verir. Bu sunulan en kullanışlı lisanstır. Bu lisans eserin mümkün olduğu kadar çok kullanılması ve yayılması için önerilir.

4. Yazılıma http://yakalama.ilhamimuz.net.tr adresinden son sürümüne ulaşabilirsiniz. 

5. Yazılım "olduğu gibi" dağıtılmaktadır. Herhangi bir güvence ima veya dile getirme yoluyla verilmemektedir. Yazılımı riski göze alarak kullanırsınız. Yapımcı, lisans sağlayıcı ve lisans sağlayıcının acentaları yazılımın kullanımından veya yanlış kullanımından kaynaklanacak veri kaybından, hasarlardan, kâr kaybından ve herhangi diğer kayıplardan sorumlu olmayacaktır.

6. Bu yazılımı yüklemek ve kullanmak, lisans şartlarını kabul etmek anlamına gelir. Bu lisansın şartlarını kabul etmiyorsanız, yazılım dosyalarını tüm depolama alanlarınızdan silmeli ve yazılımı artık kullanmamalısınız.